Prosinec 2008

Krááásný Vánoce..

21. prosince 2008 v 17:41 | VeruSQa |  ♥♥→Neco o nas←♥♥
Ahojky mue zlatííčka..Mocinky se omlouvám za mojí nepřítomnost,ikdyž jsou prázdniny vubec nestííhám..:D:DTakže sem vám všem chtěla popřáát kráásny prožití vánoc,.moc moc dárečkůů,a hlavne si užijte Silvestra a neučte se.Od toho je dalsich několik mesicu školy.Prostě se fláákejta a tak.Joo a chtěla jsem říct,že neska na Evropě 2 jsem slyšela,že bude snííh na Vánoce,Tagže uděláme prosíím hromadnou modlidbu aby byl,a ja si konecne zajizdila na snowbu.Mooooc moccc zdravííím já....VeruUunkááá♥♪♪♪♥


Ne-yo

13. prosince 2008 v 11:57 | VeruSQa |  →Fotečky zpěváků←
Ne-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-YoNe-Yo

Moje super bláznivá rodinka=2

13. prosince 2008 v 0:32 | VeruSQa |  →Mue knížka←♥♥
Sebi, Kristýno, pojďte dolů!" volá mamka. Potřebovala pomoct s Kristiánem. Stěhováci zatím donesli všechen nábytek dovnitř.

Sedím na svojí posteli a okolo sebe vidím jenom samý krabice. Už je celkem pozdě a já mám hlad, tak si nejdřív skočím do koupelny, vykoupu se a jdu po schodech dolů. Tam na mě čeká moje oblíbená pizza Hawai. Dám si čtyři kousky a s plným žaludkem popřeji všem dobrou noc. Jsem z dneška pořádně unavená, navíc zítra nastupuji do nový třídy. Jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, a doufám, že mě tam všichni přijmou, že nebudu mít nějaký problémy, a že si najdu nějaké super kámoše. Sice mi pořád budou chybět ti z Olomouce, protože si uvědomíme co máme až potom, co to ztratíme.
Tak a je to tady! Mamka mě ráno vzbudí dřív, protože musí brzo do práce, tak po mně chce, abych udělala mně a Sebimu svačinu a snídani, a abych cestou do školy odvezla v kočárku Kristiána k tetě, která bydlí kousek od nás. Celkem mě mrzí, že mě mamka ani taťka nevezmou první den do školy, ale na druhou stranu, je to asi lepší, aspoň se mi nebudou smát, že potřebuji jako malá holčička doprovodit do školy.

Sedla sem si na jediný volný místo v poslední lavici, vedle celkem hezkého kluka. Ten mi nevěnoval ani pohled, zajímala ho akorát jeho Mp3 co držel v ruce a z něj se linuly tóny mojí oblíbený kapely -Billy Talent. Najednou celá třída ztichla a ve dveřích se objevila mladší, od pohledu příjemná učitelka.
,,Sedněte si!" řekla příjemným tónem. , ,Kristýnka Veselá? Je tu? Ů zeptá se, a celá třída se na mě otočí.
Postavím se a učitelka pokyne rukou, abych přišla za ní. Stojím u tabule a cítím ostrý pohledy holek ze třídy, jak si mě prohlíží a něco si šeptají. Super! Nesnáším přednesy před tabulí. Hlavně, když jsem poprvé mezi úplně novýma lidma.
,, Takže děti, tohle je Kristýna. Přistěhovala se k nám z Ostravy a bude tu s námi celý tento rok. Doufám, že se k ní budete chovat hezky, a že nebudou žádné problémy. No, tak nám o sobě něco řekni."

Moje super bláznivá rodinka=1

11. prosince 2008 v 18:33 | VeruSQa |  →Mue knížka←♥♥
1. kapitola

StěhováníCrrrrrr…..zvoní budík a já se probouzím do posledního prázdninového dne. Je celkem hezky, ale je to poslední den, kdy vidím svoje kámoše, starej dům, školu a všechny super místa, na který se společně s kámoškama vracím. Dneska se stěhuji. Odjíždím na druhou stranu republiky. Tady v Olomouci jsem měla všechno, co si 14-ti letá holka může přát a oni mi to všechno chtějí vzít.
,, Kristýno, vstávej konečně, musíme dobalit ty krabice." to řval můj starší brácha. No, na úvod bych asi měla představit svojí rodinu.

Takže nejnormálnější člověk z rodiny: ..já..
Jmenuji se Kristýna, ale všichni, až na rodiče a babičku, která mi mimochodem říká Kikuško, mi říkají Kiki. Je mi 14 let, sem celkem normální holka, v kolektivu celkem oblíbená. Ráda sportuji, věnuji se tanci a volejbalu. Ve volném čase hraji na bicí, už od svých 6ti-let.
Můj starší brácha. Je mu 16 a je to prostě puberťák jak se patří. Jmenuje se Sebastian. Věnuje se fotbalu a hraje na kytaru. My jsme taková hudební rodina. Sebastianovi nikdo neřekne jinak než Sebi. Je to kapitán školního fotbalového týmu, tím pádem idol všech praštěných roztleskávaček a ostatních slepic ze školy. Naštěstí ony ho moc nezajímají, má rád spíš přirozený a vtipný holky, který si nehlídají každý zbytečný kilo a probírají něco jiného než make - up, a jakého nového kluka sbalili.
Mám ještě jednoho sourozence, ročního Kristiánka. Je to poklad naší rodiny. Jelikož rodiče budovali kariéru, většinu času jsem ho vychovávala já a Sebi. Rodiče byli hodně zatížení, kvůli tomu se taky stěhujeme.
Můj taťka dělá do muziky. Jmenuje se Petr. Kdysi hrál v kapele, byli celkem slavní, ale potom se musel věnovat rodině. Teď občas hraje na kytaru v různých klubech a na oslavách.
Moje mamka se jmenuje Sára. Je to herečka. Hraje především v divadlech, ale teď se jí vyskytla velká příležitost, aby si mohla zahrát ve filmu, a taky jí nabídli místo v Praze, kde bude divadelní herečka. Pro mamku je to velká událost, a proto opouštíme všechno, co od malička znám.

Tak, teď už nás znáte - naší bláznivou rodinu Veselých. ,,Mám ještě dvě hodiny do odjezdu, všechno už mám sbalený, můžu jít prosím ještě na chvilku za holkami?" zeptám se mamky. ,,Jo běž, ale ve dvě buď doma!" odpověděla mamka, a bez dalšího zdržování sem vyběhla ven. Holky na mě čekali v parku.
,,Ahoj," přivítaly jsme se. Mně se od nich tak nechce! Mám je všechny ráda, nevím, co bez nich budu dělat, sice všichni říkají, že se spolu uvidíme, ale už to nebude takový, jaký to je teď.
Poslední obejmutí, poslední slova, dárky, co jsme si navzájem vyměnily a hurá pryč do neznámého města, kde nikoho neznám. Navíc nastoupím na novou školu, kde nebudu znát ani pavouka na stěně. Na jeden den je toho na mě moc. Nasedáme do auta a vyrážíme na cestu. V autě panuje ponurá nálada. Přes nahlas puštěnou hudbu není slyšet to moje ubohý vzdychání. Jaký to asi v Praze bude? Najdu si tam kamarády? Budu zase mezi lidmi, nebo odstrčená, nemilována šedá myška? Tyhle otázky mě unavují. Položím si hlavu na sklo a koukám se na stromy, které vypadají jako jedna velká šmouha. Pokouším se usnout, vypnout a na chvilku nevnímat celý svět.

Jsme na místě. Bydlíme ve dvoupatrovém domku. Má garáž, a navíc, obrovskou zahradu s bazénem.
Vstoupila jsem dovnitř a cítila podivný pach, něco jako vanilka a skořice. Když se celá rodina shromáždila, a my všichni stáli na chodbě, zahlídla jsem nějakého chlápka, který se na nás smál už zdálky. Nejspíš majitel, kterému ten dům patřil. Ještě chvilku si povídal něco s rodiči, asi o údržbě, a tak. Ale to mi bylo celkem šumák. Já se vydala po schodech nahoru a utíkala si vybrat pokoj. Nejhezčí byl podle mě hned ten naproti schodům. Byl celkem velký, a hlavně tam měl okno, na které si můžu sednout, a z kterého je výhled na zahradu.

Uvodem

11. prosince 2008 v 18:28 | VeruSQa |  →Mue knížka←♥♥
AHoooOjky.Už delší doOobu píšu knížku a tak mě napadlOoo,že bych ji mOohla zveřejnit aby byla cOo k čemu.DOooufám že se vám bude páčit a že si jí zamilujete,a že já budu mit poOodpoOru a to mi doOdá v tom pOokračovat.Tak prOosím,aby jset doOo koOomentářů psali,jak se vám líbí.
Knížka se jmenuje Mooje super bláznivá rOodinka.Sice tOo neni DoOkoOnalej název,ale mně vyhovuje.Tak se mějte.Papa....


**My new perfekt SB♥♥♥

11. prosince 2008 v 18:20 | VeruSQa |  →Spřátelený blogísky←♥
Ahojky.A mám tu další SVčko♥vážne pjeknej blogísek.Určitě se na něj mrkněte...

A tady máš diplomek..mej se papa.!

MOOoje proOofily na Lide.cz

10. prosince 2008 v 19:53 | ♥VeruŠŠŠka!♥ |  ♥♥→Neco o nas←♥♥
AhOooj lidi.Tagže jsem si řekla,že vám sem dám svOoje adresy na lide.cz.Můžete si mě třeba prOOohlídnout(i nic nepřicházite),přidat doOo přátel nebOoo proOoste jen tak napsat vzkaz,Oooznámkovat.Nechám to na vás.Připomínky typu,,Fůůj,si enchte,proOože jsou celkem starý a trapnýý a hlavně mi neříkáte nic noOovýho.Tagže taky jsuuu.!
Tak jak chcete.Mějte se hezky papa.PS:Ta fOootka tady toOo jsem já,a a nvm jak vám,ale já z ní pstě chytám výýtlem.

H two O & Jamie Duggan (feat JME) - Love Me Again

4. prosince 2008 v 19:27 | VeruSQa
♥♥♥ ALE PECKÁÁ SOOONG !!!! :-* ♥♥♥


Zivotni pravdy

2. prosince 2008 v 20:53 | VeruSQa |  →Vtipy←☺☺☺

Zivotni pravdy

Myslenky dne:
-----------------

Pokud se v manzelstvi dari zle, jsou vinny obe strany: jak
zena, tak tchyne...

Zivotni praxe a pravdy:
----------------------------

Kdo ma dostatek penez, koupi si auto
. Kdo nema, umira jinak.
V dnesni dobe bezohledne silnicni dopravy existuji dva
druhy chodcu. - Rychli a mrtvi.

Verim v Boha, ale auto si zamykam!

Neprezijes jen svou smrt !!!

Chces si zit jako prase v zite? - Bud svine

Laska hreje ........... ale uhli je uhli.

Nedelej si hlavu s tim, co si o
tobe mysli ostatni. Ti maji
plnou hlavu toho, co si o nich myslis TY.

Lide maji spoustu ruznych problemu, ktere vsak maji
spolecne a velmi jednoduche reseni - na vsechno se vys*at!
Muzi maji radi jednoduche veci. Treba zeny ..

Prace jeste nikomu neuskodila. Ale odpocinek taky ne.

Co nadelas, detma nezatopis. Velky nehori a maly
propadnou rostem.

Laska je sice slepa, ale sousedky nikdy!

Lepsi je umrit na AIDS od hezky holky nez na infarkt z blbyho
sefa.

Ruka je posledni cast tela, o kterou muz zenu pozada.

LEPE JE MLCETI a vypadati jako blbec, nez-li promluviti a
tato slova potvrditi.

Sliby jsou univerzalnim druhem potravy. Nakrmit s nimi
muzeme kdekoho.

Prosím se zdrojem!!!

Diplomky za 8.Bleskovku

1. prosince 2008 v 16:30 | VeruSQa |  →Bleskovky←
Jelikož jste všichni tak ochotní si udělat bleskovku....tak sem jí prostě zrušila a diplomky dostanu jenom dva.Dakt moooc díky všem co se neprihlásili no!!!

Mue novéé SBčko...=o*

1. prosince 2008 v 15:56 | VeruSQa |  →Spřátelený blogísky←♥
Moje další SB.Vážne povedenej blog mojí nej kámošky..určitě se mrknete
http://th01.deviantart.com/fs8/300W/i/2005/283/3/2/love_by_A__4.jpg